Hakkımızda

Öz Adıyaman Çiğ Köfte

Öz Adıyaman Çiğ Köftecisinin Kurucusu olan Veysi YAŞAR, 1989 Yılında Adıyaman’dan İstanbul’a gelmiş ve Çiğ köfte satışına Tepsi ile seyyar olarak başlamıştır.

Veysi Yaşar, Öz Adıyaman Çiğ Köftecisinin temellerini atmak için çok çaba sarf ederek.

1993 yılında Seyyar araba ile İstanbul Saraçhane’de satışlarına devam etmiştir, Müşterilerin ne istediğini ve nasıl bir çöğ köfte lezzetinden memnun kaldığını o yıllarda tecrübe etmiştir.

2004 Yılına kadar bu şekilde el arabası ile satış yaparak tecrübelerine tecrübe katan Veysi YAŞAR, çalışmalarının meyvesini İstanbul Fatih Şehremin’de ilk Çiğ Köfte Dükkanını açarak toplamıştır.

Devam eden yıllarda 2. Dükkanı Fındıkzade açarak yoluna devam etmiştir. Kısa bir sürede Şirinevler, Gaziosmanpaşa gibi semtlerde yeni bayilerine açarak işletmesini genişletme hedeflerine odaklanmıştır.

Veysi YAŞAR, Yıllarca edindiği tecrübelerle 2010 Yılında Öz Adıyaman Çiğ Köftecisi olarak ilk üretim hanesini kurmuş ve bu tecrübelerini tüketicilere en kaliteli şekilde lezzet olarak aktarmayı başarmıştır.

Bu başarılarını bugün aldığı Sertifikaları ile kanıtlayıp Çiğ Köfte Sektöründe Türkiye’de öncü firmalar arasına girmiştir.

Bugün 2021 yılı itibari ile Türkiye genelinde Öz Adıyaman Çiğ Köfte olarak 700’ün üzerinde bayiye ulaşmanın gururunu yaşayan Veysi Yaşar Eş zamanlı olarak Hem Dağıtım, Hem Üretim, Hem de CEO ‘luk Görevlerini üstlenmiştir.

Misyon & Vizyon

Amacımız sadece çiğköfte üretmek değil, aynı zamanda ürünlerimizi en kısa sürede müşterilerimize sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaştırabilmektir. Bu bilinçle hareket ederken doğayı korumayı ve insan sağlığını en ön planda tutmayı felsefe edinmekteyiz.

Son teknoloji üretim teknikleri ile üretilen ürünlerimizde, üretimden paketlemeye ve sevkiyata kadar her safhada en yüksek hijyen standartları uygulanmaktadır.

 

Sofranızda lezzetli ve güvenebileceğiniz gıdalar tüketebilmeniz için çalışan Öz Adıyaman Çiğ Köftecisi Veysi YAŞAR, Çiğköfte de hammadde alımı, üretim, depolama ve sevkiyat süreçleri alanında uzman Gıda Mühendisleri tarafından titizlikle izlenmekte ve kontrol edilmektedir.

 

Üretimi tamamlanmış ürünlerimiz, laboratuvarımızda fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizler ile tüketime uygunluğu doğrulanıp Türkiye’nin dört bir yanına soğuk zincir araçlarla dağıtılmaktadır

cigkofte2
çiğ köfte

Veysi Yaşar

Diyor ki

Bu tarihi ve eşsiz lezzeti yıllardır ülkemizin için özenle üretiyor ve beğenisine sunuyoruz. Üretim aşamasında insan sağlığı 1. önceliğimiz, temizlik ve hijyen kurallarına uyarak her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve üretim teknolojilerini takip ederek üretimimizi kusursuz hale getirmeyi hedefliyoruz. Bunun yanında çevre ve doğaya saygılı bir şekilse çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bu çalışmalarımıza destek olan tüm bayilerimize teşekkürü bir borç biliyor ve sizleri de bayimiz olarak aramızda görmek istiyoruz, İletişim kısmından bizlerle iletişime geçip sizde Öz Adıyaman Çiğköfte ailesine katılabilirsiniz.

Teşekkürler…

 

Yorumlarınız

lgs

ADRES

İsmet Paşa Mh. Eski Edirne Asfaltı No 775 Sultangazi İstanbul

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Hafta İçi: 11:00 – 02:00

Cumartesi: 11:00 – 02:00

İLETİŞİM

Veysi Yaşar

+90 0531 352 0502

2021 ozadiyamancigkofte.com Tüm Hakları Saklıdır                                                                                                           Powered By DRYAZILIM